Nagłówek aktualności
Jesteś tutaj: Strona główna » Covid-19 » Szczepienia » Organizacja szczepień

Szczepienia p/Covid-19

13 stycznia 2021 | Opublikował: administrator1
Szanowni Państwo Szpital Wojewódzki w Łomży realizuje szczepienia zgodnie z Narodowym Programem Szczepień.

Szanowni Państwo,

prowadzona jest rejestracja i szczepienia p/Covid-19 wszystkich osób dopuszczonych do szczepienia przez Ministerstwo Zdrowia (posiadających e-skierowanie na szczepienie).

Obecnie Szpital Wojewódzki w Łomży dysponuje szczepionkami: Pfizer i Janssen

 

Rodzaj i dostępność szczepionek są uzależnione od Państwa zainteresowania i dostaw z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.  

- Szczepienia dzieci (12 lat i starsze) zgodnie z najnowszym komunikatem Ministerstwa Zdrowia mogą być realizowane szczepionką Pfizer lub Moderna w schemacie dwudawkowycm (Pfizer - 21 dni odstępu, Moderna - 28 dni).

Wszyscy pacjenci w momencie rejestracji otrzymują powiadomienia o terminie szczepienia i rodzaju szczepionki. Każdy pacjent po zaszczepieniu się pierwszą dawką otrzymuje powiadomienie sms z C-eZ o terminie kolejnej dawki. W przypadku braku powiadomienia należy skontaktować się z Punktem Szczepień w celu ustalenia drugiej dawki.

Pacjenci w terminach wyznaczonych w e-rejestracji mają zagwarantowane drugie dawki. Przekładanie przez Państwa wizyt nie gwarantuje otrzymania w określonym terminie drugiej dawki. Ustalanie terminów jest zależne od systemu zamówień, ilości dawek we fiolce i czasu przechowywania, dlatego też zmiany wizyt zaburzają dwudawkowy cykl szczepienia.

 

 Rejestracja w Szpitalu Wojewódzkim  w Łomży:

 tel.:   86 47 33 662 lub 880 320 272  w godz. 8.00 - 14.00

Koordynator szczepień:   jgryc@szpital-lomza.pl

 

Pacjenci leżący, wymagający skorzystania ze szczepień zespołów wyjazdowych

(szczepienie w domu chorego) powinni skontaktować się ze swoim lekarzem POZ,

który potwierdzi konieczność szczepienia  w domu i przekieruje do zespołów wyjazdowych.

 

 Transport do punktu szczepień organizowany organizowanych przez Miasto Łomża:

Łomżyńska infolinia 786 812 733 w godzinach 7.30-15.30, od poniedziałku do piątk. Osoba koordynująca przewóz przyjmie zgłoszenie  i po sprawdzeniu dostępności dowozu oddzwoni z informacją o szczegółach jego realizacji.