Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad wykonaniem wymiany stolarki okiennej i drzwiowej w budynku kuchni i Pawilonie H Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży w ramach przedsięwzięcia pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków Szpitala Wojewódzkiego w Łomży – budynek Pawilonu H i budynek Kuchni” finansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej