Spotkanie poświęcone projektowi "e-Zdrowie"

W dniu 31.07.2013r. odbyło się w naszym szpitalu spotkanie z udziałem Członka Zarządu Województwa Podlaskiego Pana Jacka Piorunka poświęcone Projektowi e-Zdrowie. Projekt Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, IV osi: Społeczeństwo Informacyjne.

W ramach powyższego Projektu Szpital Wojewódzki w Łomży otrzymał 85 zestawów komputerowych z oprogramowaniem , 3 laptopy, 1 skaner, 30 czytników kodów kreskowych do opasek identyfikacyjnych pacjentów, 12 drukarek opasek identyfikacyjnych dla pacjentów. W ramach Projektu w sierpniu br. będą wykonywane prace związane z modernizacją serwerowni oraz montaż okablowania strukturalnego. W ostatnim etapie Projektu dostarczone będą elementy systemu e-Zdrowie: szpitalny system informacyjny, system kontrolno-zarządczy, elektronicznego obiegu dokumentów oraz elektronicznej dokumentacji medycznej.