Szpital Wojewódzki w Łomży logo Szpital Wojewódzki w Łomży

Sukcesy wychowanków Ośrodka Rehabilitacji Dziennej dla dzieci w Kisielnicy

Foto nr 1826
Fotogaleria
17-19 października 2017r. odbyły się XIII Mistrzostwa Polski Juniorów w Paraujeżdżaniu w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Lewada w Zakrzowie k/Kędzierzyna -Koźle.

Z Ośrodka Rehabilitacji Dziennej dla dzieci w Kisielnicy startowały 2 pary: Patryk Żukowski (14 lat) na koniu Menadżer i Aleksandra Twardowska (16 lat) na koniu Mohort, przygotowane przez Pana Romana Wojtkowskiego Kierownika Ośrodka.
Nasi zawodnicy wywalczyli  podium:  Patryk Żukowski został Mistrzem Polski, a Aleksandra Żukowska została I Wicemistrzem Polski. Obie pary zakwalifikowały się do kadry narodowej.
W ciągu 12 lat startów podopieczni Ośrodka w Kisielnicy zdobyli w Mistrzostwach Polski Seniorów: 2 złote medale, 2 medale brązowe; w Mistrzostwach Polski Juniorów:  3 złote medale, 2 srebrne medale, 3 brązowe, a także srebrny medal w zawodach o Puchar Polski oraz wiele wyróżnień w zawodach ogólnopolskich. Starty w zawodach traktowane są jako najwyższa forma rehabilitacji, wymagająca zaangażowania nie tylko fizycznego, ale i psychicznego.