Aktualności

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

foto

Uroczyste podpisanie umów o dotację na SOR i Aptekę szpitalną

2 / mar / 2017
W dniu 1 marca 2017r. w siedzibie szpitala odbyło się uroczyste podpisanie przez Wojewodę Podlaskiego Bohdana Józefa Paszkowskiego oraz Marszałka Województwa Podlaskiego Jerzego Leszczyńskiego umów o dotację na następujące inwestycje: 1) „Przebudowa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży wraz z doposażeniem w sprzęt i aparaturę medyczną” 2) Inwestycja pn. "Przebudowa Apteki szpitalnej wraz z wyposażeniem oraz zakup aparatu cyfrowego do mammografii”
Czytaj więcejfoto

Poświęcenie sprzętu kardiologicznego.

9 / lut / 2017
W dniu 6 lutego 2017r.w obecności ks.bp. Tadeusza Bronakowskiego, przedstawicieli samorządu województwa podlaskiego, Prezydenta Miasta oraz zastępcy Prezydenta Miasta Łomża, przewodniczących Rady Społecznej Szpitala, a także pracowników Szpitala odbyło się poświęcenie nowego sprzętu dla Oddziału Kardiologicznego z Pododdziałem Intensywnej Opieki Kardiologicznej: aparatu do ablacji serca oraz echokardiografu.
Czytaj więcej


foto

Spotkanie opłatkowe

23 / gru / 2016
Zgodnie z przyjęta tradycją w Szpitalu, w dniu 21 grudnia 2016r. odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników oraz Rady Społecznej Szpitala Wojewódzkiego w Łomży z udziałem JE Ks. Bp Janusza Stepnowskiego Ordynariusza Diecezji Łomżyńskiej, Ks. Bp. Pomocniczego Tadeusza Bronakowskiego, parlamentarzystów RP z Ziemi Łomżyńskiej, władz samorządu województwa, miasta, powiatu oraz gminy, jak również kierownictwa instytucji współpracujących ze szpitalem.
Czytaj więcej