SPOTKANIE OPŁATKOWE. POŚWIĘCENIE PRACOWNI HEMODYNAMIKI I RADIOLOGII ZABIEGOWEJ

W dniu 22 grudnia 2015r. odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników oraz Rady Społecznej Szpitala Wojewódzkiego w Łomży z udziałem Biskupów łomżyńskich: Ks. Bp Januszem Stepnowskim Ordynariuszem Diecezji Łomżyńskiej, Ks. Bp. Pomocniczym Tadeuszem Bronakowskim oraz emerytowanym Ks. Bp. Stanisławem Stefankiem, a także przedstawicielami posłów RP miasta Łomży, władz samorządu województwa, miasta, powiatu oraz gminy, jak również kierownictwa instytucji współpracujących ze szpitalem.

Spotkanie było okazją do podsumowań kończącego się roku.
Spotkanie poprzedzono poświęceniem nowej Pracowni hemodynamiki i radiologii zabiegowej wyposażonej w angiograf stacjonarny. To jedna z najnowszych inwestycji szpitala, finansowana ze środków unijnych oraz budżetu Województwa Podlaskiego.

IMG_9818.JPG
W sumie w roku 2015r. szpital wydał na zakupy i inwestycje 12 254 021 zł, z tego ze środków Unii Europejskiej 6 954 351 zł, ze środków z budżetu województwa 3 850 515 zł, ze środków własnych 1 278 257 zł.