Spotkanie Opłatkowe

W dniu wczorajszym (20 grudnia 2017r.) w naszym Szpitalu odbyło się tradycyjnie, coroczne Spotkanie Opłatkowe dla wszystkich pracowników i zaproszonych gości.

Gościliśmy władze kościelne, parlamentarzystów RP z Ziemi Łomżyńskiej, władze województwa, powiatu, miasta, Dyrekcję NFZ, Radę Społeczną Szpitala, przedstawicieli służb mundurowych, lokalnych uczelni wyższych, jak również kierownictwo instytucji współpracujących ze szpitalem.
W trakcie przekazywania życzeń przez Dyrektora Szpitala Romana Nojszewskiego i licznie przybyłych gości nie zabrakło ciepłych słów uznania i podziękowań w kierunku pracowników za ich ciężką pracę.
Po przemówieniach Biskup Łomżyński Janusz Stepnowski poświęcił opłatki i ustawione na stole dania wigilijne, które przygotowała w całości nasza kuchnia szpitalna. W tle rozbrzmiewających kolęd wszyscy składaliśmy sobie świąteczne życzenia łamiąc się opłatkiem.